TAOJOGA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Liečivá láska I,II,III

KURZY > VÍKENDOVÉ

Kurzy Liečivej Lásky sú určené pre absolventov kurzov Základy Tao:


Liečivá láska I,II,III sú nadstavbové kurzy. Práca so sexuálnou energiou je jednou z najťažších, ale najsilnejších techník. Správne praktikovaná sexualita dokáže zmeniť celý energetický potenciál človeka, dokáže zastaviť starnutie,  dokáže opäť naštartovať telo,  začne vytvárať nové bunky, človek získa tak silný nástroj, ako regulovať procesy vo vlastnom tele a tak získať esenciu zo sexuality bez toho aby ostal unavený, vyčerpaný, frustrovaný alebo nepochopený.

Praktikant sa v kurze zoznámi so Semenníkovým a Vaječníkovým Kung Fu, prenikne do tajov sexuálnej energie, najväčšej tvorivej sily v našom tele, naučí sa ju využívať v prospech svojho tela. Takto sa pomocou sexuálnej energie aktivizujú žlazy, ktoré začnú produkovať viac hormónov a spôsobia omladzujúci efekt. Posilnením žlazového a hormonálneho systému sa výrazne zlepšuje sexuálne zdravie, vitálna energia a kreativita. Po osvojení si nenabudenej sexuálnej energie, sa praktikant zameriava na ovládnutie orgazmického zdvihu a pomocou neho na budovanie energie vedomia a rast mozgu.

Keď jedinec si postupne osvojil základné sexuálne a harmonizačné techniky, môže pristúpiť k párovej duálnej kultivácii. Je to proces už náročnejší, kde sa musí pozornosť zamerať na naladenie sa na partnera a následne si osvojiť techniky na vzájomú výmenu energie a jej kultiváciu.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky