TAOJOGA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

SÚSTREDENIA

SÚSTREDENIA

Sústredenia Taojogy su zamerané na zdokonaľovanie sa v technikách systému Taojogy a zaroveň sú ako ozdravné pobyty zamerané na očistné detoxikácie a energetizácie tela a duše.
Taktiež sú v nich zahrnuté metodické kurzy Taojogy.

Jarné intenzívne sústredenie v horách

Cieľom jarného sústredenia v mesiaci Apríl je zacvičiť vo vysokohorskom prostredí, načerpať silu a obnoviť batériu po zimnom období. Zároveň sa  zdokonaliť  vo fyzických cvičeniach železnej košele , Tantienčikungu a Taiči, ale aj relaxovať Taojinom a wellness bez obvyklých denných rušivých vplyvov okolia.


OZDRAVNO RELAXAČNO ZDOKONAĽOVACÍ POBYT TAOJOGA PRI MORI
2. júnový týždeň od soboty do soboty
CRKVENICA
POLOOSTROV KAČJAK CHORVATSKO

Každý rok máme v relaxačný pobytový týždeň Taojogy v prímorskom letovisku Crkvenica, vzdialeného rovných 600 km. Cieľom pobytu je aplikovať prax Taiči ako i absorbovať morskú klímu pomocou ranných a doobedňajších meditačných cvičení Taojogy. Zároveň spoznať krásy najbližšieho morského letoviska, ktoré nám ponúka polostrov Kačjak aízky ostrov Krk a záliv. Pobyt bude zameraný na precvičovanie Taiči ráno ačer priamo pri mori. Meditačné pohybové a dýchacie techniky Taojogy pomáhajú výrazneť záporné ióny mora. Morský vzduch blahodarne pôsobí na pľúcny a obličkový systém, regeneruje sa koža a obličky sa posilnia morskou energiou. Zároveň pomocou kozmického vnútorného úsmevu je možnéť a doplniť každého kto sa pridá. Relaxačno - ozdravný pobyt Taojogy je určený rovnako pre pokročilých, ako aj pre začiatočníkov.        

                       


Letné intenzívne sústredenie v Tatrách


V mesiaci júl v 2. týždni realizujeme týždňové sústredenie pre pokročilých v Taiči forme, ktorého cieľom je zvýšiť celkovú energiu a zdokonaliť sa v základoch, vnútorných štruktúrach a pohybových technikách, ktoré ponúka systém Taojogy. Zároveň posilniť a detoxikovať svoje telo, psychiku, zharmonizovať a doplniť každého kto sa pridá.Koncom mesiaca august realizujeme sústredenie pre zaciatočníkov v Taiči forma 13 tich pohybov. Sústredenie Taojogy je určené rovnako aj pre úplných nováčikov v Taojoge, (prvý deň bude možné absolvovať vstupný kurz Základy I Taojogy), zároveň aj pre absolventov Základov I,II, Základov Železnej košele I, Taiči čikung I.Jesené sústredenie Taojogy TAO DYCHU v Tatrách

V prvej polovici októbra realizujeme kurz je zameraný na hlboké vnorenie sa do sveta Dychu. Dýchanie predstavuje dôležitú aktivitu v tele a je ním možné ovplyvniť všetky procesy v nás. Účastník na kurze obdrží taoistické a najmodernejšie vedecké poznatky o dýchaní, poznatky o pľúcach a obličkách z pohľadu TČM (tradičná čínska medicína) a následne sa naučí ich aplikovať pomocou praktických taoistických techník.Zimné sústredenie v Tatrách - Vnútorná Alchýmia


V prvom týždni Nového roka realizujeme týždňové sústredenie, ktorého cieľom je vnoriť sa do sveta Vnútornej Alchýmie a kultivácie vody v tele. Počas zimného obdobia je možné viac prenikať do svojho vnútra  a tak sa zdokonaliť vo vnútorných meditačných alchymistických a dychových  technikách, ktoré ponúka systém Taojogy. Zároveň toto umožňuje posilniť vodnú energiu a prečistiť telo, zharmonizovať psychiku a doplniť celkovú vnútornú energiu každého kto sa pridá. Nosnými piliermi sú Fúzia elementov a Liečivá láska zamerané na vytváranie vnútorného nesmrteľného elixíru a kultiváciu vody.Taktiež otváranie a rozširovanie meridiánov a budovanie vnútornej harmónie, tela a energetického tela a zjednocovanie, integrácia elementov v sebe.  Budujeme energiu a harmóniu duše.


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky