TAOJOGA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Železná I,II ONLINE

KURZY > VÍKENDOVÉ

Metodický kurz Železná košeľa ONLINE I,II

Termín: 19.- 21. marec 2021
Železná košeľa IA
piatok od  15:00 - 18:00 Teória a prax
              
18:00 - 18:30 prestávka
              1
8:30 - 20:30 Teória a prax
Železná košeľa IB
sobota od 09:00 – 11:00 Teória a prax
              11:00 - 13:00  prestávka /free seminár Mantak Chia
              14:00 - 17:00
Teória a prax
Železná košeľa II
nedeľa od 09:00 – 12:00 Teória a prax
              12:00 - 13:00  prestávka
              13:00 - 15:00 Teória a prax

 
Miesto:  ZOOM platforma
Ebooklet, 1 mesiac dostupný záznam


Cena kurzovné: Železná košeľa IA 60€
      
               Železná košeľa IB 60€
                       
Železná košeľa II 80€
Cena celkom: Železná košeľa IAB,II 180€
Kurz je súčasťou
Školy Tao a zapisuje sa do indexu.
Na kurze dostanete úžasné praktické techniky a vedomosti, jedinečné základy pre fyzické cvičenia, posilňovanie tela a čchi

Prečo si obliecť železnú košeľu?
čchi tlak a brucho
Budovanie čchi tlaku

Sila perinea

Obaľovacie cvičenia orgánov, centier
Pozícia stromu metodika
Pozícia Korytnačka, Vodný Byvol
Držanie zlatej urny
Železný most a železná tyč
Zlatý Fényx máva krídlami


ŽELEZNÁ KOŠEĽA IA Praktikant sa naučí budovať správnu štruktúru tela v stoji. Následne sa naučí budovať prepojenie šliach rúk, nôh a chrbtice do jedného celku. Taktiež začne budovať uzemnenie – zakoreňovací princíp a pomocou obaľovacích dýchacích techník budovať vnútorný tlak a energiu v orgánoch. Silne energetizujúce statické pozície spriechodňujú šľachy a meridiány, neskôr kosti. Osvojenie si pozície Stromu a Držanie zlatej skrinky sú základom pre pohybovú meditáciu Taiči. Zlatá korytnačka a byvol mohutne doplňujú driek, obličky, slabiny. Zlatý Fénix, Železná tyč, Železný most kompletizujú 9 statických pozícií.
Obaľovacie dýchacie techniky na vytvorenie vnútorného tlaku a odolnosti sú veľmi dôležitou súčasťou železnej košele. Adept získa viac vnútornej čchi a je schopný znášať tlak zvonka...taktiež si chráni organy ako sú obličky, maternica, prostata a buduje silu perinea.
Nedostatok čchi v týchto orgánoch spôsobuje vážne problemy s potenciou, preto železná košela je výbornou prevenciou pre všetkých.
Pretláčanie v pozíciách umožňuje budovať silu a stabilitu jedinca, okamžite sa naplnia s čchi kosti, šľachy, väzy. Obliekať si Železnú košeľu je výboný nástroj pre dlhovekosť a nadbytok čchi akumulovanej v tele. Zaklad vitality a žiarivého čchi tela.  


Železná košeľa IB
Praktikant sa vnorí do sveta kostí a dýchania cez kosti. Postupne precíti celú kostru a energiu v nich. Precítenie kostí predstavuje hlboký zážitok, zároveň pochopenie významu kostí, ktoré sú energetickou oporou pre naše telo. Druhej časti kurzu sa zameriame na odblokovanie konkrétnych emócii vo svalstve a - izometrické posilňovanie svalstva. Následne sa naučí budovať prepojenie šliach rúk, nôh a chrbtice do jedného celku. Silne energetizujúce statické pozície spriechodňujú šľachy a dráhy, neskôr dýchanie cez  kosti silne energetizuje a očisťuje kostnú dreň. To má za následok zvýšenie tvorby krvi z drene a imunity.
Zapojiť kosti do života a využívať ich na uskladnenie čchi je nástroj ako získať žiarivé čchi telo. Ten kto je v kontakte so svojimi kosťami, vie kanálovať cez seba veľa kozmickej čchi s z vesmíru a prijímať viac informácií, tak ako obrovské vysoké stromy. To je základ pre budovanie kozmického vedomia!

Železná košeľa II
Praktikant sa vnorí do sveta šliach. nejkung šliach je sada dynamických cvičení so šľachami a budovania prepojenia. 8 pozícií sa precvičuje a vytvára sa prepojenie šliach noh a rúk a ladí sa s rytmom srdca.
Následne sa účí ako prenášať silu cez štruktuúru šliach. Silný rozvoj šliach je bravúrne cvičenie pre dlhovekosť pohybového aparátu. Šľachy, úpony, fascie je možné cvičiť bez obmedzenia ...
Zapojiť šľachy a fascie do života a využívať ich na uskladnenie čchi je nástroj ako získať pružnú a ľahkú pohyblivosť tela. Ten kto je v kontakte so svojimi šľachami je ako tiger /mačka sila a ladnosť dokopy. To je základ pre budovanie pružnosti kozmického vedomia!

REGISTRÁCIA A PLATBY:
Registrovať sa na kurz je potrebné mailom alebo telefonicky. Zároveň je potrebné uhradiť plné kurzovné na mailom zaslaný bankový účet. Po pripísaní platby na účet, bude obratom potvrdená záväzná registrácia a zaistené miesto pre účastníka.

Názov bankového účtu:

Mgr. Július Masarovič - Liečivá Tao Alchýmia
číslo úctu: 262 581 8442 Kód banky 1100 - Tatrabanka
IBAN SK43 1100 0000 002625818442  
do poznámky uviesť meno účastníka  

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky