TAOJOGA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

TAO ONLINE APRIL

KURZY > PRAVIDELNÉ

Ideme na to?

Pozývame Ťa/Vás na aprílové TAO ON-LINE
pravidelný
kurz priame živé vysielanie ....


V zime sme nahromadili vodu esenciu.  V marci je čas na rozvoj dreva. Keď môže drevo napučať z nahromaždenej vody esencie, rozvoj a expanzia. Budeme naďalej prečvičovať šľachy a kĺby. Jar je tu s nami! V apríli pridávame tematiku Tantienčikung. Upevňovanie stredu a stability.
Intenzívny až 40 hodinový Online Čikung pre rozvíjanie energie šliach, kĺbov a Tantienu, meditácie zamerané na budovanie Tantienu, dobíjanie batérie, usterdnenosť, stabilita. Pravidelná disciplína investovania do seba, esencia, energia, harmónia, vitalita - to sú naše priority.

Čikung ponúka najúčinnejší spôsob, ako posilniť svoj imunitný systém a dostať sa do emocionálnej rovnováhy. Prostredníctvom fyzických pohybových energetických cvičení a energetických meditácií rastie vnútorná sila a harmónia.


V tomto intenzívnom programe spoločne na živo :

  • Budeme prakticky budovať a posilňovať zakoreňovanie sa pomocou taoistických čikungových cvičení a železnej košele a Tantienčikungu

  • Posilníme batériu a stred

  • Využijeme celý potenciál svojej pôvodnej životnej sily

  • Ukážeme si postupy Vnútornej alchýmie systému Univerzálne Liečivé Tao a spôsoby, ako môžu zlepšiť váš život – po fyzickej, emocionálnej, energetickej a mentálnej stránke.


Pre niekoho je to pokračovanie v ONLINE alebo úplne nové. Všetci sú vítaní!)
Témou budú meditácie a fyzické cvičenia aj dýchacie techniky. Súčasťou budú aj ranné čikung zostavy, 2x ranné Taiči a raz v týždni Taojin.


Ako podporu na tejto ceste Vám ponúkame v mesiaci Apríl
balíček
Tao cvičení a meditácií 2x denne:

Ranné Taiči 06 30 - 06 55
(Pondelky a stredy)
R
anný čikung v čase 07 00 – 08 00 (Pondelky až štvrtky)
M
editácie v čase 18 30 – 19 30  (Pondelky, stredy a štvrtky)
Taojin v čase 18 30 –19 30 (Utorky)
              
Sprevádzať Vás budú lektori inštruktori Tao:
Július Masarovič
& Martina Medvecká


Celková cena:
85 Eur
Cena pre
inštruktorov, študentov, dôchodcov a ľudí bez príjmu: 50 Eur

Od 1.
do 29. apríla 2021 v pracovné dni okrem piatku a sviatkov/ cvičíme 2x denne.

V cene:

  • predstavenie systému pre nových účastníkov

  • ranná rozcvičkaTao/ Taiči

  • večerná meditácia

  • večerný Taojin

  • spoločné zdieľanie, skúsenosti, zážitky, pripomienky - vždy koncom mesiaca diskusia


Bonusy: Pre účastníka bude udelený prístup k Záznamom počas
mesačného obdobia

Registrácie: spätne mailom alebo telefonicky

taojoga@taojoga.sk, +421 905 253 978

Registrovaným účastníkom budú zaslané technické inštrukcie: Zoom platforma


V prípade dotazov neváhajte a kontaktujte nás. Tešíme sa na Vás.

Na človeka je kladená vysoká náročnosť. Je nútený postarať sa sám o seba do plnej miery a to si vyžaduje potrebu nájsť si čas sám na seba. Našim najväčším nepriateľom nie je vírus Corona, ale hlavne naša nedbanlivosť. Vírus nám ukázal, aká je naša spoločnosť krehká, a teraz sme nútení vyjsť zo zóny komfortu a chopiť sa vlastnej iniciatívy a posilniť sa  v našom imunitnom systéme, aj mentálne a energeticky. Vírusy nás všeobecne učia flexibilite, schopnosti sa prispôsobiť.

Digitalizáciu a Izoláciu je možné využiť na zmenu svojho režimu a  vytvorenie si systematického návyku a disciplíny na cvičenie a meditovanie počas dňa. Je teraz možnosť využiť čas pre seba, vybudovať mechanizmy nášho fungovania, bytia ako aj fyzického a mentálneho. Využite tento čas a pracujte na sebe a sústreď ducha.

Všetky taoistické techniky a cvičenia budú zamerané na oživovanie, posilnenie a uzdravenie fyzickej, emočnej, mentálnej a duchovnej úrovne. Aplikáciou techník budete plný energie, naučíte sa načerpať chýbajúce sily pre seba. Budete zdravší, pokojnejší a naučíte sa ako sa zbavovať toxínov z tela. Pri poctivom pravidelnom prístupe zacítite silu Tao investície do seba, budete mať energiu, vitalitu a potenciu konať. To ponúka systém Univerzálne Liečivé Tao.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky