TAOJOGA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Taiči čikung III

KURZY > VÍKENDOVÉ

For English speakers
Metodický kurz Taičičikung III.
Kurz je určený pre všetkých absolventov Taičičikung I Taojogy,
Cena: 150,- Eur/ kurz Taičičikung III

Termín: 6. 7. apríl 2019
Miesto:  Bratislava
Sobota:  a Nedeľa:   
"   0
9 00 - 09 30 Registrácia a prezlieknutie
"   10 00 - 1
3 00 Doobednajšie praktikovanie - Taiči III forma
"   
13 00 - 14 30 Lokálne prechádzky, relaxácia, obedná prestávka...
"   1
4 30 - 17 30 Poobednajšie praktikovanie - Taiči III forma
"  
17 30 - 18 00 Zhrnutie a záver

Požiadavky:  doporučené mať absolvované Železná košeľa IA, Taojin I, Tantienčikung
, Tačičičkung I . V cene kurzu je zahrnutý teoretický výklad, praktické techniky. Kurz je súčasťou Školy Tao a zapisuje sa do indexu.
Lektor:
Walter Kellenberger senior inštruktor UHT
Viac ako 30 rokovi prakti
zuje Univerzálne liečivého Tao. Bol vyškolený osobne u Mastra Mantaka Chiu v Európe, USA a Thajsku. Postupne sa jeho každodenný život stal viac zosúladený so základmi taoistického učenia, kým sa Tao nestalo jeho povolaním. Vyučuje vyše rokov s majstrom Chia v Tao Gardene v Thajsku, a vo svete.

TAIČIČKUNG III šľachová forma je veľmi praktická varianta Taiči na každodenné cvičenie. Je zameraná na precvičovanie šľliach a budovanie prepojenia šľachosvalovýc partií rúk nôh a trupu

Kondenzujúc 37 pohybov štýlu Wu do 8 kľúčových foriem predstavuje osobnú krátku formu Wu-Style Tai Chi praxe. Wu-Style Tai Chi odstraňuje energetické blokády a pomáha predlžovať šľachy, znižuje tuhosť a umožňuje končatinám vrátiť sa do svojej prirodzenej dĺžky a plného rozsahu pohybu. Pravidelná prax Wu Style zmierňuje bolesti chrbta a zároveň znižuje brušný tuk, čo je najväčšia prekážka pre dlhovekosť.

REGISTRÁCIA A PLATBY:
Registrovať sa na kurz je potrebné mailom alebo telefonicky. Zároveň je potrebné uhradiť plné kurzovné alebo nevrtatnú zálohu 50,- Eur na uvedený bankový účet. Po pripísaní platby na účet, bude obratom potvrdená záväzná registrácia a zaistené miesto pre účastníka.


Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky