TAOJOGA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Liečivá láska pre ženy

KURZY > PRAVIDELNÉ

MK Liečivá láska pre ženy
Kurz pre všetky absolventky kurzu Základy I Taojogy


Cena:   ...... bude upresnená čoskoro
Termín: Stredy
od 11:30- 13:00
Kde: Centrum Univerzálne liečivé Tao Slovakia v Bratislave
Začíname
v septembri 2017 (bude upresnené)

V prípade záujmu ma kontaktujte na: Martina Medvecká Mgr, taojogask@gmail.com, 0917 974 551Liečivá láska pre ženy


Vďaka týmto jednoduchým a zároveň silným technikám sa celkovo obnoví energetický systém a naladí sa na energiu harmónie, pokoja a mieru
. Ženy sa môžu zbaviť svojich dlhoročných problémov napr. s menštruáciou, PMS, bolesťami hlavy, vyprázdňovaním, trávením, cystami, psychickými problémami, s problémami po pôrode, oslabeným panvovým dnom a sexuálnymi problémami a celkovo problémov emočných...atď.

Keď sú všetky emócie v našich hlavných orgánoch v rovnováhe, láska je vyživená v srdci. Transformácia negatívnych emócií na pozitívne emócie, rovnako ako praktizovanie ovariálneho Kung Fu vytvára energiu Chi pre samoliečbu. Je to sila hlboko v našom vnútri, ktorá nám umožňuje pustiť staré a odpúšťať. Keď sme v našom centre, cítime sa vyrovnané a rozvíjame vnútornú krásu ašujeme vonkajšie vyžarovanie. Prax Liečivej lásky pre ženy  je základom systému Univerzálne Liečivé Tao. Čím silnejší základ, tým lepšie sme pripravené na náš duchovný vývoj. Tieto starodávne postupy sú veľmi prospešné pre všetky ženy.

                      

Náplň kurzu:
Ovariálne Kung FU dýchanie do vaječníkov, masáž pŕs a vaječníkov, čistenie a harmonizácia maternice... Tajomstvom ženských sexuálnych praktík je liečenie a výživa nášho tela a mysli.  Maternica je sexuálne centrum pre ženy ako také. Jej potenciál však siaha omnoho ďalej, než len pre rast       a vývoj dieťaťa v nej. Ak chceme rozvinúť svoju silu musíme sa s ňou spojiť, čistiť a liečiť ju na všetkých úrovniach.
Pomocou dýchania a masáže pŕs a vaječníkov sa učíme presmerovať a cirkulovať (viesť) našu plodiacu silu do vyšších centier, a tým posilňujeme, liečime a omladzujeme všetky dôležité funkcie orgánov a žliaz v našom tele a aktivizujeme vyššie sily. To je nevyhnutné pre náš duchovný vývoj aípravu do vyššej praxe taoistickej       vnútornej alchýmie.

Liečivé zvuky
 sú základnou relaxačnou a liečiacou technikou. Špeciálne zvuky pomáhajú rozvibrovať špecifické orgány v tele. Pohyby paží, v kombinácii s držaním tela, vedú teplo a napätia z von, čo pomáha vyrovnať  vplyv na vnútorné orgány a emocionálne energie, ktorá je tam uložená.
Pomocou meditácie Vnútorný úsmev sa naučíme viesť úsmev dovnútra nášho tela do všetkých vnútorných orgánov, chrbtice a mozgu.Táto jednoduchá no mimoriadne účinná technika upokojuje autonómny nervový systém a revitalizuje vnútorné orgány tým, že zvyšuje prietok krvi a "čchi" (sila, energia, život).
Otvorenie mikrokozmickej obežnej dráhy vnútri nás je jedným zo základných pilierov Systému Univerzálne Liečivé Tao v praxi. Umožňuje cirkuláciu čchi (životná sila) cez naše telo ažňuje nám rozšíriť sa smerom von spojením sa so silami prírody, vesmíru a matkou Zemou. Naučíme sa aktivizovať tri vnútorné poklady, žiariče, tri Tan Tieny.

Aplikovaním jednoduchého procesu pokánia a havajskej techniky
Hooponopono, sa naučíme transformovať negatívnu energiu v pozitívnu, vymazať z pamäti chybné vzorce uvažovania, prevziať 100% zodpovednosť za svoj vlastný život život, ktorý stojí za to žiť, život, kedy bolesť a trápenie vymeníme za radosť a naplnenie, život, ktorý dokážeme riadiť a ovplyvňovať.

A veľa ďalších zaujímavých informácií ....

         
LEKTOR:
Mgr.  Martina Medvecká , Certifikovaná inštruktorka  Systému Univerzálne Liečivé Tao, majstra Mantak Chiu so špecializáciou na Liečivú lásku.
Organizátorka kurzov  Taojogy pre Slovensko  a Česko.
V Taojoga Slovakia sa podieľa na príprave a organizácií kurzov a ako lektor aktívne vedie kurzy Taojogy. Je medinárodne certifikovaná praktikantka čínskej masáže Chi Nei Tsang, ktorú praktizuje v rámci ponuky služieb Taojogy Slovakia.
Vyštudovala Pedagickú Fakultu UK v Bratislave a  následne 15 rokov pracovala na vedúcich manažérskych pozíciách v CK a v súkromnej obchodej firme s IT technológiami, má diplom certifikovaného kouča.
V posledných 20 rokoch sa intenzívne venuje alternatívnym metódam liečenia a sebaliečenia.
Vo svojej každodennej praxi využíva metódy LSVJ -  liečenie prostredníctvom Vyššieho Ja a Hooponopono. Je certifikovanou absolventkou metódy IZI LLC pod vedením Dr. Hew Lena (poznanie vlastného Ja prostredníctvom techniky Hooponopono), vyvinutou Dr.Hew Lenem. Je absolventkou kurzu Joga v každodennom živote, kurzu Silvovej metódy ovládania mysli a Anjelske liečenie. Má zasvätenie Reiky až po majstra Reiky a Imara Reiky.

Registrácia a platby:
NA KURZ JE POTREBNÉ SA ZAREGISTROVAŤ SPATNE MAILOM, TELEFONICKY ALEBO OSOBNE.

Zároveň je potrebné osobne zaplatiť alebo vložiť na ý účet nevratnú registračnú zálohu kurzovného vo výške 50,-  EUR .  Zostatok kurzovného sa platí na mieste pri registrácii.

Kontakt: Martina Medvecká Mgr., taojogask@gmail.com,
               Mobil: +421 0917 974 551, www.taojoga.skNávrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky