TAOJOGA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Fúzia IAB ONLINE

KURZY > VÍKENDOVÉ

Metodické kurzy Fúzia IAB, Fúzia II
Termín:
03.- 04.- 05. december 2021
C
ena kurzovné Fúzia IAB,II ONLINE 220€/ 1 deň 80/opakujúci 25%
V cene je zahrnutý teoretický výklad, praktické techniky, metodický E-booklet..             
1
5 hodinový záznam k dispozícii 3 mesiac
Miesto konania: Zoom platforma ONLINE živé vysielanie.

Časový harmonogram kurzu:
Piatok
15 00 – 18 00 –
Fúzia I Teória a prax
18 00 – 18 30 – Prestávka
18 30 – 20 30 – Fúzia I Teória a prax
Sobota
09 00 – 12 00 – Fúzia I Teória a prax
1
2 00 – 15 00 – Prestávka
1
5 0018 00 – Fúzia I Teória a prax
Nedeľa

09 00 – 12 00 – Fúzia
II Teória a prax
12 00 – 15 00 – Prestávka
15 00 – 18 00 – Fúzia I
I Teória a prax

Požiadavky ku
Fúzii I kurzom:
účastník absolvoval Základy I


Miesto:  
ZOOM PLATFORMA
           

Náplň kurzu:
Fúzia 5 elementov I je technika, ktorá vytvára rovnováhu energií 5 rôznych elementov v nás, ktoré generujú rôzne emócie, vnútorné konflikty, nálady.Ich zjednotením – fúzovaním do spoločného centra – zdroja sa dokáže naše vedomie dostať do rovnováhy, neutrality a prichádza nová kvalita nášho bytia.To je spôsob ako byť viac reálny, oprostený od domnienok, nálad, deštrukčných emócií.....a zjednotené vedomie, potom naberá silu a je možné ho nasmerovať...Osvojiť si základy Fúzie je doporučené, pre všetkých, ktorí pracujú s energiami, so sexuálnou energiou, Kozmické Liečenie, činejtsang. ktorí sú nestabilní emočne....

Praktikant si pomocou symbolu Pakua vytvorí sústredené energiu v Tantieni - kotli a ustrední sa. Sústredená energia sa pri silnej fokusácii mysle formuje do energetickej žiarivej perly alebo kryštálu. Následne sa táto sústredená energia použije na doplnenie energie Tantienu a spriechodňovanie a rozširovanie Mikrokozmickej dráhy, ktorá pozostáva z dvoch psychických kanálov Zadný meridián - more Jangu a Predný meridián more Jinu. Následne sa praktikant naučí formulu na ovládanie emócií ako ich zneutralizovať, premeniť v čistú energiu a využiť vo svoj prospech. Potom nasleduje formula na ovládnutie zmyslových orgánov.
Praktikant sa takto naučí ustredňovať a harmonizovať aj psychicky aj fyzicky.


***

Fúzia I pre pokročilé cvičenie -  pozostáva z piatich meditačných formúl.
Ďalšie meditačné formule predstavujú pokročilé cvičenia, pri ktorých pracujeme s energiami zeme a s piatimi elementmi.
Keď sa vytvorí energetické telo, toto začneme vyživovať univerzálnymi energiami.
Praktikant si pomocou symbolu Osmych síl vytvorí energetickú žiarivú perlu alebo kryštál. Následne ju použije metodicky na budovanie energetického tela a jeho ochrany. Naučí sa budovať ochranu pre svoje orgány a taktiež ochranu pre energetické telo. Zároveň sa naučí pomocou energetického tela ako absorbovať extrémne veľa kozmickej energie. Takto sa začína proces mohutného budovania celkovej energie jedinca.

Fúzia II  pre pokračovanie vo fúzii -  je dôležité otváranie stredovej dráhy, 3 Tantienov a Opaskovej ochrannej dráhy.
Opäť výrazná technika na stabilizáciu vedomia, základ pre rozvoj praktikanta Tao.....čím viac sa otvorí stredová dráha , tým viac sme energetické bytosti, ktoré dostávajú výživu z energie zeme a neba.

Praktikant si pomocou symbolu Pakua vytvorí sústredené energiu v Tantieni, - kotli a ustrední sa. Sústredená energia sa pri silnej fokusácii ducha formuje do energetickej žiarivej perly alebo kryštálu. Teraz sa zameriame na budovanie Súcitnej lásky. Kryštál sa pomocou tvorivého cyklu piatich elementov nabije pozitívnymi cnosťami a vytvorí sa perla súcitnej lásky. Následne sa táto sústredená energia použije na spriechodnenie Stredovej dráhy a jej vetiev známej ako more krvi. Následne sa praktikant naučí formulu na spriechodnenie opaskovej dráhy a budovanie ochrany čakrového systému. Praktikant sa takto naučí ustredňovať a harmonizovať aj psychicky a budovať si ochranu energetického tela.
Potom si privoláme 8 síl pomocou zvukov 8 jednotlivých síl a vytvoríme si Univerzálne pakuy okolo Srdca a hlavy. To úmožní nabrať dodatočnú energiu nato, aby sme vedeli začať čistiť , spriechodňovať a otvárať psychické kanály Stredovú a Opaskovú dráhu.REGISTRÁCIA A PLATBY:
Registrovať sa na kurz je potrebné mailom alebo telefonicky. Zároveň je potrebné uhradiť kurzovné na bankový účet. Po pripísaní platby na účet, bude obratom potvrdená záväzná registrácia a zaistené miesto pre účastníka.

Názov bankového účtu:
Mgr. Július Masarovič - Liečivá Tao Alchýmia
číslo úctu: 262 581 8442 Kód banky 1100 - Tatrabanka
IBAN SK43 1100 0000 002625818442  
do poznámky uviesť meno účastníka  

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky